Jdi na obsah Jdi na menu
 


Seznam členů

1. Bárta Jiří - Rhodeský ridgeback Cairo

2. Bártová Jana - belgický ovčák - malinois Gasta ze Soutoku Sázavy

dsc_0175.jpg

                         

 

 

 

 

 

  

 

německý ovčák Indigo VEPEDEN - zkouška BH

indigo.jpg

                          

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

bernský salašnický pes - DASTY from Kristen - zkouška ZZO, ZOP, ZPU1

dasty.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Blažková Olga

4. Boháč Vladislav

5.Ing. Doležílek František

6. Dostál Jakub - německý ovčák Akkina - zkouška ZOP

7. Dusová Dáša - český strakatý pes - Caty z Trpce

dusova-dasa-acaty.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8. Hodan Lukáš - amesický stafordšírský teriér - Kuba zkouška BH

lukas-hodan-kuba.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9. Hošek Vladimír - velký knírač Zar

10. Hudcová Lenka - bernský salašnický pes - Sally

11. Ing. Chmelík Karel

12. Chmelíková Miloslava - německý ovčák Ralf - zkouška BH

13. Jelínek Michal

14. Jelínková Barbora

15. Jelínková Simona

16. Jílek Miloš - australský ovčák Armi Anerin - zkouška ZZO, ZOP, BH, ZVOP

jilek-milos.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17. Jiroušek Zdeněk - stafordšírský bulteriér

18. Karpíšková Kateřina

19. Kohlová Jana

20. Kopecký Miroslav

21. Korejtková Martina

22. Koryčánek Ivoš - rotvajler Bessy - zkouška - BH, FPr1, ZZO

p1060820.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23. Kratochvíl Vojtěch

24. Kruliš Ladislav

25. Krupička Karel - německý ovčák - Any Siban - zkouška BH

krupicka-no-any.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26. Krupičková Kateřina . malý knírač - Sendy - zkouška ZOP

krupickova-katerina.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27. Kurka Josef

28. Lang Aleš - luisianský leopardí pes - Addra Langdal - zkouška BH, FPr1-3, FH 1-2, ZPS1

lang-adra-2.jpg

                      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  luisianský leopardí pes -  Fran Šumící Křídla - zkouška BH, FPr1-3

                                                                                            - výstava  5x CAC, BOB

                                                                                               český šampion 

flora_8_b.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29. Lehký Jiří

30. Marek Jaroslav - rotvajler Erebos Dagbej - zkouška BH

10003495_1407089699553225_1044693890_n.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

31. Marek Milan

32. Ing. Marková Eva

33. Marková Jitka - boxer Art - zkouška ZM, FPr1, ZVV1

markova.jpg

                            

 

 

 

 

 

- boxer Fagir - zkouška BH, ZVV1, FPr1, IPO1, SPr1, UPr1

                                                   - výstava MVP Brno 3.2.13 CAJC, BOJ

                                                                  MVP Č.Budějovice 31.3.13 V1

                                                                  MVP Praha 3.5.14 V1, CAC,

                                                                - oblastní vítěz, 2x CACK, CAC, CACIB 

                                                                - klubový šampion, Český šampion

Výběrový závod boxerů Svatováclavský pohár stopa 96 a nominace na Atibox WM FH-2014 Mistrovství světa boxerů

 ATIBOX WM-FH 2014 kategorie FPr 1 - 2. místo počet bodů 94

 

jz_qzjko0avpcnd1vmvxihexl4y8xo9scecgfzf2k8dbx5lnyuyec8euy95niffq6czj9ly.jpg 

 

 

 

 

 

 

 

 

34. Mierva Dalibor

35. Milka Jiří - německý ovčák Argo

milka-jiri.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 36. Němcová Hana

37. Novotný Jiří - belgický ovčák - malinois Akina

38. Oupický Josef

39. Pelikán Pavel

40. Perlík Martin - německý ovčák

41. Petrů Sylva - německý ovčák Dasty, Ben

petru-sylva-dasty-a-ben.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

42. Popelka Jiří - německý ovčák Lyra z Linkova

popelka-jiri-brita.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

43. Pospíšil Petr

44. Rambousek Jaroslav

45. Rambousková Eva - afghánský chrt Lejla

rambouskova-eva.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

46. Rozkošná Kateřina

47. Semerádová Kateřina

48. Skokan Josef - německý ovčák Karel

skokan.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

49. Střílková Vladimíra - kříženec Max

strilkova-a-max.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

50. Sucharda Jan

51. Šenková Dana - bernský salašnický pes Jessie

senkovic-jessie.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

52. Šibravová Jaroslava - kříženec dobrmana Rubby

53. Špačinský Rudolf - NO Kameron Salrak

spacinsky-a-cameron.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

54. Štěpánová Eva

55. Štěpař Lukáš

56. Tesař František

57. Uher Jaroslav

58. Vanišová Václava

59. Vávrová Alena

60. Verebová Daniela

61. Vostrovský Jaroslav

62. Vrba Petr

63. Zadražil Pavel

64. Zahradníková Lucie - německý ovčák Žakir Jipo Me

zakir.jpg

                                    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 - německý ovčák Odin z Pampy

p1050899.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

65. Záklasník Josef

66. Zima Jiří - německý ovčák Debbie z Vydří Louky

zima.jpg